MET Grup İnşaat AŞ.
 Politikamız

MİSYONUMUZ

 

             Şirketimiz faaliyet gösterdiği sektörlerde,çalışanları, tedarikçisi ve iş ortakları ile birlikte büyümeyi, dünya markası olmayı, karlılığı ve verimliliği artırmayı, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmeyi,ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımayı ve sektörün önde gelen isimlerinden olmayı, dolayısıyla da toplumsal yaşam standartlarının yükselmesine ve ekonomik kalkınmaya katkıda bulunmayı ana hedef olarak belirlemiştir.

 

 

 

VİZYONUMUZ

 

      On yıllık iş deneyimi sayesinde, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayacak önemli projeleri gerçekleştirerek sektörde daha da büyümek, gerek altyapı gerekse üstyapı işlerinde en iyiyi yapmaya çalışarak kalite standartlarını yükseltmek, geleceğe dönük yatırım politikaları uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı ve bilgi birikimimizin meydana getirdiği kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermektir.

 

 

 

 SOSYAL SORUMLULUK

 

         BRF İnşaat sahip olduğu sosyal sorumluluk bilinci, kurumsal kültürünün temel taşlarından biridir. Şirketimiz, faaliyet gösterdiği tüm iş alanlarında ve tüm coğrafyalarda bu sorumluluk bilinciyle hareket etmektedir. Tüm çalışmalarında; faaliyetlerinin çevre etkisini asgari düzeyde tutmak, çevreyi ve ekolojik dengeyi koruyacak tedbirler almak, doğal kaynakların tüketimini asgari düzeyde tutmak ve çevre ve toplumsal bilincin gelişmesi ve yerleşmesi için çalışmaktadır. Eğitim altyapısının güçlendirilmesi için her türlü maddi ve manevi destek veren şirketimiz bir çok öğrencimizin eğitiminde de yanında olarak geleceğe daha güvenle bakan ve geleceğe doğru, sağlam adımlarla ilerleyen, kendinden emin gençlerimizin yetişmesinde destek olmuştur.